۱۳۸۸/۱۰/۱۶

242

یه زمانی "آخوند" و "فیلمساز" و "ژورنالیست" و "فوتبالیست" یه فرق‌هایی داشتن اما دیگه به جایی رسیده که حرفای "کـدیور" و"مـخملباف" و "نـوری زاده" و "دادکان" شبیه هم شده؛ مملکته داریم؟

۱۳ نظر:

 1. نه واقعا خداییش مملکته داریم؟

  پاسخحذف
 2. یاد فیلم مارمولک افتادم ، اونجایی که کانال های تلویزیون رو عوض میکنه .

  پاسخحذف
 3. يه انقلاب كرديم(به خدا كه من البته كه نه!)كه بعدش قرار يود چه چيزايي كه نشه و همه به درجه والاي انسانيت حواله بشيم تابعد حواله اش كنيم به جهان كفر.
  به جاش تا حالا چند تا رييس جمهور خائن و بنيانگزار سپاه و رييس مجلس و نخست وزير و مرجع تقليد و هزاران هزار دانشجو و صدها استاد دانشگاه و ميليون ها راي دهنده خاين داريم. سي سال پيش - كه يه جورايي ديگه چيزخورمون كرده بودن - همه مثل( به قول آخوندك جمعه )بز فقط شعار ميداديم اي شاه خائن آواره... .مملكتي كه فقط يك شاه احتمالا (به احتمال ضعيف) خائن داشت انقلاب كرد تا ميليونها ميليون آدماي توش هي همينجور الكي الكي ، خائن بشن!آخرنفهميديم اين چيه كه ما داريم؟ مرضه؟ بود بوده؟ كرمه؟ هر چيه از همين مردم مملكتيه كه ما داريم!!! اگه يه جو شانس داشتيم- ...آدامس داشتيم.

  پاسخحذف
 4. واقعا ببین دشمن مشترک چه می کنه

  پاسخحذف
 5. faghat mitunam begam dame to o un nashenase balaye farzin garm!

  پاسخحذف
 6. سلام، وقتی سر نخ ها به یکجا ختم بشه، حرف ها هم شبیه هم می شه. اینو میگن مملداگ.

  پاسخحذف
 7. خوب اتحاد به همین میگن دیگه. یعنی بین یه پروفسور، باسبزی فروش محل یا بین یه محقق و آقای پاکیزگی هیچ فرقی نباشه. چون همه سبزند و سرفراز.

  پاسخحذف
 8. همه ی بحث ها بر سر این است که ما سبز ها از ارزش های انسانی که در همه ی عالم و در نزد همه ی عالمیان محترم است دفاع می کنیم و آنها یی که باقساوتها و بیرحمی ها، پس رویها و کج اندیشی های خود آبرویی برای اسلام و ولایت و مسلمانان باقی نگذاشته اند،نام این مملکت بزرگ را هم به لجن کشیده است .

  پاسخحذف
 9. واقعا این مملکته که ما داریم . مثلا حسین شریعتمداری به نظرمن دایناسوری است که اگر دایناسور نمیشد میتوانست کتاب های جنایی و جاسوسی خوبی بنویسد . آنقدر نقشه های مامور دوصفر 7 درسرش هست که هرجا نگاه میکند یک مرتبه یک مامور دوصفر هفت می بیند که آمده است جاسوسی کند . حالا کسی باید بنشیند و داستان همین شریعتمداری که یکی از همه کاره های مملکت ما ست را بنویسد . خدامیداند که وقتی این حکومت عوض شود او چکاره میشود؟ شاید هم یک دفعه این یکی هم هنرمند شد مثل مخملباف ! حقیقتا که عجب مملکتی است که ماداریم

  پاسخحذف
 10. به نکته خیلی مهمی اشاره کردی. قبل از انقلاب 57 هم همین شد. فرصت طلبها ریختن میدون رو گرفتن. آدمهایی که تا دیروز واسه شاه جون می دادن شدن پاسدار و بسیجی. امروز بعضی ها فکر می کنند که ممکنه ورق برگرده؛ ممکنه از این نبط کلاهی واسه اینها درست شه. دارن قمار میکنن سر سرنوشت این ملت هم این طرفی ها هم اون طرفی ها. بعضی ها پولشونو گذاشتن رو اسب خامنه ای بعضیهای دیگه رو اسب سبزها. بیچاره ملت اگه نتونه صلاح خودشو تشخیص بده.

  پاسخحذف
 11. البته تشابه حرفهای "نوری همدانی"،"ده نمکی"،"نجف زاده" و "مایلی کهن" چیز جدیدی نیست

  پاسخحذف
 12. خوب از این اتفاق ها فقط تو مملکت ما می افته ! استثناست !
  واقعا چه مملکتیه که ما داریم !
  من به این پستت از 100 /200 میدم !

  پاسخحذف
 13. خيلي خنديدم...:))

  پاسخحذف