۱۳۸۹/۰۲/۰۸

465

اخیرا فمینیسم یعنی هر چی دوست داری به مردها بگی. بعد مردها هر چی بهت بگن مردسالار هستن. مملکته داریم؟

۲۰ نظر:

 1. قسم ميخورم ميدونستم تو راجع به اين موضوع همين رو مينوسی ! باحال بود .

  پاسخحذف
 2. 100% irane dg behtar az inam nemishe

  پاسخحذف
 3. خوب حالا برعکس فکر کنیم......مردا هر چی دوست دارن به زنها بگن هر جور هم دوست دارن رفتار کنن چطوره؟؟؟؟این جوری مملکت ما؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخحذف
 4. آقا مجبور که نیستی حتماً تو وبلاگت یه چیزی بنویسی! بعضی وقتها ننوشتن هم هنره.

  پاسخحذف
 5. شادى صدر:
  من به عنوان يك زن ايرانى،اعلام ميكنم كه خيلى مردم!

  پاسخحذف
 6. قربون دهنت مسعود جان. سوژه کم میارن حتما هم باید یه چیزی بگن. کلا خیلی افت داشته اخیرا! یکم خلاقیت نشون بدید آخه!
  اینم مملکته؟

  پاسخحذف
 7. چرا کسی در قبال موذیگری های زنان در برابر مردان کاری نمیکنه؟؟ چرا خانمها راحت از سلاح زنانه در مقابل مردهای مظلوم استفاده میکنند؟؟ مملکته داریم؟؟

  پاسخحذف
 8. شادى صدر:
  من به عنوان يك زن ايرانى،اعلام ميكنم كه خيلى مردم

  شادی صدر به گور پدرش خندیده

  پاسخحذف
 9. خانم صدر، اگه زن و دختر ایرونی اینه که تا پاش میرسه بیرون از ایران روز بروز لخت و عور تر از قبل میشه و هر جور رابط ی حسی و جنسی با هر ننه قمری بر قرار میکنه همون بهتر که زد تو سرش و چادر سرش کرد، زن ایرونی بی چهار چوب رو، پاشید برید خارج ببنید تو کلابها تنها دختر ایرانیان که میرن، نه هیچ قشر دیگه، اگر هم از کشورای دیگه برن، زوج میرن، اونجاها یا جای دخترای روسپی که برا نون میان، یا دختر ایرانیا، وقتی دانشگاه آمریکایی دبی میاد از دست دخترای ایرانی بخاطر بد بودن لباساشون گله میکنه، آهای خانم شادی صدر، قریب به نود درصد دخترای ما که میرن خارج تبدیل میشن به هیولا، این ربطی به فمینست بودن نداره، آهای خانم شادی صدر، بدن زن با بدن مرد فرق میکنه، نه تو ایران نه تو آمریکا، همه جا... باز میگم، اگه دخترا و زنای ایرونی اینن که ما میبینیم، همون بهتر که فقل و زنجیرشون کرد، اگر کسی اومد از ایران بیرونو تغییر نکرد و همون روال و روابط و پوشش بود، حرف شما به دیده منت...
  خدا از پدر و مادر این دخترا نگذره که این جوری بارشون اوردن تا آغوش فرزندان آینده ایران زمین باشند و همسران فردای من و شما...
  باز منکر بسیار بسیار دخترها و زنان خوب و عاقل و با شعور ایرانی نمیشم، و از اونها عذر میخوام، بخاطر وجود این رقم از دخترها و زنها که خدا نکنه پسوند فیمیست هم بهشان اضافه شود....

  پاسخحذف
 10. زنان مبارز وکاردرست ايرانی لطفأ موضع خودشونو روشن کنند ، اومدن مبارزه سياسی واجتماعی عليه يه عده آخوند يا عقده گشايی با همه مردان ايراني. ميگن هر چيز و که ميخوای به گه بکشين ايرانی اش کنينين، اينم نسخه گل وگشاد وبی قواره فمنيسم ايراني.

  پاسخحذف
 11. اول از همه به شادی صدر: چرا با جرئت نمیگی که به عنوان یه زن ایرانی خیلی زنی؟؟؟؟
  مگه این مردا چی دارن که میخوای اسمشونو رو خودت بذاری؟؟؟

  دوم به ناشناس بالایی:
  خانوم یا آقای محترم! اگه صحبت از این حرفاست, این مردای ایرانین که به هیزی و هوسبازی معروفن!! دخترای عوضی خارجو که یه سال در میون حامله میشن با دخترای ما مقایسه میکنی؟؟
  اصلا گیریم اینطور باشه که تو میگی, که نیست. خب معلومه انقدر امثال شماها بهشون گیر دادن و خواستن زیر عنوان "مذهب" خرشون کنن تا اونا حق خودشونو نفهمن و هر سو استفاده ای که خواستن ازشون بکنند.
  مگه شما خودت رفتی کلاب؟؟میخوام بدونم چند درصد اون ایرانیایی که میرن کلاب دخترن و چند درصد پسرایی که هر غلطی دلشون میخواد میکنند و آخر سر میرن پیش مامان جونشون تا یه دختر آفتاب مهتاب ندیده براشون پیدا کنه؟؟
  آخه چرا بدون داشتن اطلاعات حرف میزنی؟؟
  اگه میخوای دخترا رو بقچه پیچ کنی و بندازیشون یه گوشه ی خونه کور خوندی. دخترای امروز قدر خودشونو میدونن. حالا شما هر چقدر دلت میخواد جلز و ولز بزن!
  واقعا اگه ما این آدمای کوته فکری که تمام غصشون پاچه ی شلوار و دو سانت بالا و پایین شدن آستین اینو اونه نداشتیم خیلی جلو افتاده بودیم!!
  در ضمن خیلی به نظر میاد که از ماموران سابق گشت ارشاد باشید و حتما دعا میکنید که زودتر برگردید سر کار تا هر طور شده "دینتون" رو به جامعه ادا کنید.نه؟

  پاسخحذف
 12. متاسفانه برخی از فمینیست های زن ایرانی، فمنیسم رو با مرد ستیزی اشتباه گرفتند. اتفاقی که در دهه های اخیر در ایران رخ داد این هست که زنها همه دانشگاه رفتند و کلی به اطلاعات شون اضافه شود، ولی مشکل این هست که به قدرت پردازش اطلاعات خانم ها چندان اضافه نشده و این موجب میشه که گاهی فمینست نماهایی مثل خانم صدر خودش رو یکباره اینجوری خراب بکنه. البته باید ذکر کنم که همه این ها بخشی از پروسه تحولات اجتماعی هست و در حال حاضر هم خانم های بسیاری هستن که در تحلیل اطلاعات از خیلی مردها پیشی گرفتن ولی معمولا اون هایی که دهانشون رو باز میکنن و بدون فکر هر چیزی رو به اسم شجاعت میگن کمتر عادت کردن قبل از حرف زدن یک کم فکر کنن و به اثار حرفهاشون فکر کنن،

  پاسخحذف
 13. ظاهرا فمینیسم یعنی اینکه مرد صبح تا شب کار کند و حاصل کارش را هم به خانه بیاورد و زن هم دست به سیاه و سفید نزند و هیچ گونه مشارکتی هم نداشته باشد و در عین حال دستور هم بدهد و مرد هم غلط زیادی نکند و اعتراضی هم نکند و تازه افتخار هم بکند که خانم افتخار داده و وبال گردن مرد شده و دست و پی خانم را هم مادام العمر ببوسد. اگر هم مرد حرف زیادی!!! زد و صدایش در آمد، خانم فورا بگوید که "من که جونم را از سر راه نیاوردم" و یا "من برای خودم ارزش قائلم". انگار آقا حق ندارد برای خودش ارزشی قائل باشد یا اینکه مرد جانش را از سر راه آورده. همیشه هم گله میکنند که مردها هر کثافت کاری میخواهند میکنند و یکی هم نمیگوید خانم محترم یواشتر، مرد هر چقدر هم که کثافت کاری بکند حداقل بچه مردم را به خانم نمیدهد که بیا این بچه توست، بزرگش کن.

  پاسخحذف