۱۳۸۹/۰۹/۰۲

670

آدم واسه تایید اعتقادش از قاتل‌های تاریخ نقل قول میاره؟ (لابد واترلو هم کربلای دوم بود)؛ مملکته داریم؟

۷ نظر:

 1. طبق يه نظر سنجي روانشناسي، اعلام شده دليل عکس‌العمل شاهدان حادثه‌ي ميدون کاج عادت کردن مردم به خشونت در ملا عام بوده، بعد دادگاه حکم قصاص در ملا عام براي قاتل صادر مي‌کنه. مملکته داريم؟

  پاسخحذف
 2. الان به نظرت این خنده داره؟
  اگه به نظرت خنده دار بد نیست یه سری هم به بیانیه آخر موسوی بزنی ببینی اون از کیا نقل قول میاره

  پاسخحذف
 3. بعد از کلی دوندگی و اینا عابر بانک تهیه کردی با رمز دوم می خای ادای آدمهای با تکنولوژی رو در بیاری از اینترنت کارت شارژبگیری هی خطای در حال حاضر امکان ارتباط با بانک وجود ندارد میده! بانکداری الکترونیکه داریم!
  الو مملکته داریم؟!

  پاسخحذف
 4. خوبه ... نمیدونستم ناپلئون هم به دین مبین اسلام مشرف شده بوده ...

  پاسخحذف
 5. دوستان بايد بگم اين يكي رو راست گفتن
  ناپلئون همچين چيزي گفته

  متن انگليسي:
  I hope the time is not far off when I shall be able to unite all the wise and educated men of all the countries and establish a uniform regime based on the principles of the Quran which alone are true and which alone can lead men to happiness.

  منبع:
  http://en.wikiquote.org/wiki/Napoleon_Bonaparte

  پاسخحذف
 6. اینم نمی‌گه که ناپلئون این حرف نزده، می‌گه "واسه تایید اعتقادش از خونخوارترین قاتل تاریخ نقل قول میاره"

  پاسخحذف
 7. ناپلئون سرداری بزرگ و سیاست‌مداری آگاه بود. اگرچه جاه طلبی او، وی را به جنگ و پیکار کشانید اما هرگز نمی‌توان او را یک جهانگیر مانند چنگیزخان و تیمور به حساب آورد. ناپلئون با مردم به مهربانی رفتار می‌کرد و خیال وی اتحاد اروپا تحت عنوان یک کشور بود.
  ناپلئون بسیار باهوش و با تدبیر بود و در سایه لیاقت و کاردانی شخصی توانست فرانسه را از هرج و مرج بعد از انقلاب نجات داده و متحد کند. به دانشمندان احترام میگذاشت و جملات قصار او مشهور است. علاوه بر اینکه به نبوغ نظامی شهره بود، به دلیل مجموعه قوانین حقوق مدنی که در سال ۱۸۰۴ وضع کرد و به قوانین ناپلئون مشهور شد امروزه مورد توجه‌است.

  پاسخحذف