۱۳۸۹/۱۲/۰۴

873

با کشته شدن صانع در ٢۵ بهمن برای ملت ایران دوباره این سوال پیش می‌آید که چرا (به زعم شما) منافقان در ٢٢ بهمن و ٩ دی کسی را نمی‌کشند (در حالی که شما می‌گویید قصد آن‌ها کشتن مردم و بسیجیان است) و هر چه می‌کشند در تجمع های اعتراضی است. اگر به این جملات فکر کنید خود می‌فهمید که صانع را چه کسی کشته است... مملکته داریم؟

از متن بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه هنر
لادن به نقل از دانشجونیوز

۱۵ نظر:

 1. کامبیز ام:

  برو بابا این چی بود دیگه؟

  پاسخحذف
 2. الوالو من جوجو ام:

  ملت همش شکایت می کنن، ملته که داریم؟

  پاسخحذف
 3. واقعا" چه منافقین خنگی داریم که برای نشاندادن قدرتشون " خودشون " رو می کشند !!!!

  پاسخحذف
 4. این سرهنگ قذافی 42 ساله رهبره اما هنوز سرهنگه. اون وقت اینجا طرف، همون شب اول شد آیت الله. الان امامه, تا چند وقت دیگه هم میشه خدا!! مملکته داریم؟

  پاسخحذف
 5. عالی بود.منتها مشکل کسایی هستند که از فکر کردن میترسن.استدلال:مگه بیست و سی مرده که ما بخوایم فکر کنیم؟؟؟

  پاسخحذف
 6. براتون متاسفم که سیاست رو این قدر ساده فرض می کنین. تا حالا فکر می کردم بی بصیرتی همش حرف 20:30 هستش. ولی واقعاً الآن دارم به شم می بینم که با این که از اول انقلاب تا حالا 1000 بار منافقین پروژه شهید سازی راه انداختن هنوز هم این نوع تحلیل های ساده لوحانه وجود داره. باز برای اونهایی که باور کردن بیشتر متاسفم. تاحالا فکر می کردم این وبلاگ خیلی ریزبینانه و موشکافانه به قضایا نگاه می کنه. ولی حالا دیگه نه... "صم بکم ولایعقلون..."

  پاسخحذف
 7. منافقین تو تجمعات اعتراض آمیز خودشون زدن خودشونو کشتن ؟؟ برای شهید سازی ؟؟ فقط میتونم یه کلمه بگم و اون هم "هیچ" !! حرف زدن فایده ای نداره !! به قول شما صم بکم ولا یعقلون ! البته بهتر بود این جمله رو درست مینوشتین ...

  پاسخحذف
 8. جناب شما تاریخ فعالیت های مجاهدین خلق رو بخون. خودشونو نمی کشن. مردم رو می کشن می کنن پیراهن عثمان! شما هم که همون جمله منو نموشتی. سیاست به این سادگی نیست. اینها از همون اول همین کار رو می کردن. خواهشاً تاریخ رو نگاه کنین بعد تحلیل کنین. مگه صدام روستا های خودشو نمی زد بگه ج ا زده؟ مگه خوشون نگفتن سیاست یعنی حروم زادگی؟ سیاست خیلی عجیبتر از این هاست. بله برای شهید سازی و این اولین بارشون نیست. آخرین بار هم نخواهد بود.

  پاسخحذف
 9. 1-سیاست یعنی حرومزادگی و بنده حرومزاده تر از مسئولان فعلی ایران نمی شناسم!
  2-منافقین از سال 78 عملا قدرت بالا کشیدن خشتکشون رو هم ندارن چه برسه به ترور
  3-دروغهای شاخدار حرومزادگان حکومتی در مورد بسیجی بودن شهید ژاله و شهید مختاری رو چه کارش کنیم اخوی سعید؟
  4-نکنه منافقین تو کهریزک 4 نفر رو کشتن یا روز عاشورا با ماشین پلیس از روی معترضین رد شدن؟
  5-تا کی میخواید خودتونو با حرفای صد تا یه غاز حکومت توجیه کنید؟در کثیف بودن این حکومت همین بس که سربازان گمنامش حرم امام رضا رو منفجر می کنن و میندازن گردن منافقین,تنها یادگار امامشون رو هم سر به نیست می کنن!
  6-بر مبدع کلمه تهوع آور بصیرت لعنت

  پاسخحذف
 10. khoda kone droogh began oonai ke migan mordeha hamechizo mifahman vagarna mohamade mokhtari alan too ghabres milarze.in herto perta ro darmoredesh nagiiiiiiiiiiiin

  پاسخحذف
 11. سعید جان اون توهماتی که داری باهاش دست و پنجه نرم میکنی میگن تئوری توطئه.

  پاسخحذف