۱۳۹۰/۰۵/۱۱

1142

آب‌بازی و شادی هم مثل الله اکبر گفتن شد اقدام علیه امنیت ملی! مملکته داریم؟

۵ نظر:

 1. دروغ نگو دوست من . بحث شادي و آب بازي نبود. عکسها رو اگر نگاه ميکرديد متوجه ميشديد چه وضعي بوده . مانتوي خيس باعث شده بود نوک سينه خانومه تابلو بود !!
  من بعنوان يک شهروند مخالف اين سبک شادي بودم و از نيروي انتظامي ميخام با اين رفتارها مقابله کنه. همونطور که با عرضه قليان تو اينجور اماکن مخالفم. آزادي من با رفتارهاي غير اخلاقي اين افراد محدود شده. البته اگر به آزادي اعتقاد داريد

  پاسخحذف
 2. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 3. در جواب برادر یا خواهر ناشناس اول: شما عقده دارین به خدا! چرا اون جایی که نوک سینه‌ی خانوم‌ها قرار داره نگاه می‌کنین؟! سرتو بنداز پایین رد شو اگه ناراحتت می‌کنه!

  پاسخحذف
 4. باور کن تو بیماری دوست من! قول می دم بهت از کل پسرهایی که اونجا بوند 10 نفرشون هم متوجه این نکته ریزی که شما شدین نشدن! بله خب، وقتی زن چیزی بیشتر از وسیله خالی کردن خودتون نیست باید هم یک ذره تفریح کردنش برات تحریک آمیز باشه. حالم به هم خورد از بس هر کاری که کردیم برداشت شد به دلبری و من تنم می خاره. لطفاً "اخلاق" رو با معیارهای خودت تعریف نکن. دروغ و تجاوز و مال مردم خوری خیلی غیر اخلاقی ترن تا مانتو خیس یه دختر تو جهنم ظهر مرداد.

  پاسخحذف
 5. تقدیم به برادر یا خواهر ناشناس اول : با خط کش هر کس ، دنیا دقیقآ از جایی شروع میشه که اون ایستاده و جایی تموم میشه که دیگه اونجا نمیتونه عددهاش رو بخونه ...... شما را با خط کش خودتان میسنجیم (عین کلام خداست ) مواظب باشیم خط کشمون اسیرمون نکنه...

  پاسخحذف